Tipy na darčeky pre mužov

Tento rok darčeky pre mužov vyberá David

Vianoce sa blížia. Tento rok mám pre Vás niekoľko tipov na skvelé darčeky pre všetkých pánov bez rozdielu veku. Jedná sa o preverené produkty alebo značky, ktoré predávame už nejaký čas. Ruku do ohňa, že týmito darčeky potešíte každého :-)

  • TIMBERLAND. Pokiaľ ide o jesennú alebo zimná obuv, topánky americkej značky Timberland podľa môjho názoru patrí k tomu najlepšiemu, čo sa dá kúpiť. Sú pohodlné, osobne mám dvoje z kolekcie Euro Sprint. Rozmery sú štandardné, kupujte veľkosti ako obvykle. Pozrite sa na ponuku.
  • PEŇAŽENKY. AK chcete darček za rozumnú cenu, peňaženkou žiadneho muža neurazíte. Ponuka pánskych peňaženiek je veľká, v predaji máme viac ako 500 druhov. Ja osobne odporúčam značku Pierre Cardin alebo DAAG
  • KABÁTY. Ani tu nešliapnete vedľa. Predávame klasické jednofarebné kabáty, ktoré sa budú páčiť väčšine. U kabátov určite odporúčam vybrať o veľkosť väčšie. Sledujte prosím rozmerové tabuľky. ponuka je tu.
  • AKTOVKY. Pokiaľ chcete zaobstarať aktovku, tak určite vyberajte v cenovej relácii nad 2000 Sk. Aktovky sú kožené, odporúčam napr. značku Verostilo, ktorú predávame roky.
  • CATERPILLAR. Obuv s označením "Cat" bola kedysi najmä pracovné obuvou, dnes je jedná o módne a hlavne preverenú značku. Pokiaľ chcete spoľahlivé topánky, pozrite sa tu
  • KOŽENÉ TAŠKY. V prodaji máme tašky rôznych veľkostí. Do práce alebo do školy by som odporučil tašky značky Solier, najmä sériu SL20, SL05 alebo SL25 v závislosti na tom, či chcete tašku využívať aj na notebook.
  • CESTOVNÉ KUFRE. Ako posledný Vám odporučím pozrieť sa na naše cestovné kufre, ktoré celkom určite nájdu uplatnenie. Predávame kufre značky Solier, jedná sa o kvalitné produkty za rozumnú cenu. Cenovo najvýhodnejší je kúpiť celú sadu. Celá ponuka je tu, osobne odporúčam séri STL1316 alebo STL1311. 
Hore
Ďalšie produkty
71 položiek celkom