Tipy na darčeky pre ženy

Tento rok darčeky pre ženy vyberá Martina

Vianoce sa rýchlo blížia a ja si pre Vás pripravila niekoľko tipov na skvelé darčeky pre slečny i dámy. Nechajte sa inšpirovať produkty vybraných značiek, ktoré sa na našom eshope tešia veľkej obľube. Vyberajte zo širokej ponuky produktov a urobte radosť svojim blízkym. :-)

  • PEŇAŽENKY. Ako neoddeliteľná súčasť každodenného života môže byť peňaženka aj skvelým módnym doplnkom. Celosvetovo známa značka Michael Kors  má dlhoročnú tradíciu a nikdy nesklame svojou kvalitou a luxusným vzhľadom.
  • KABELKY. Kvalitná kožená kabelka alebo batoh je "must have" šatníka každej ženy. Odporučiť môžem luxusné značky ako je Furla alebo Michael Kors. V balení nájdete aj darčekovú papierovú tašku, ktorá pod vianočným stromčekom rozhodne vzbudí zvedavosť. Kvalitné kožené batohy nájdete pod značkou Marco Mazzini.
  • UGG. Každá žena ocení, keď môže mať v mrazivých zimných dňoch nohy v teple. Urobte jej radosť kvalitnou obuvou austrálskej značky UGG, ktorá poskytne nielen pohodlie ale aj jedinečný štýl. Ponuka je tu
  • KOŽENÉ TAŠKY. V predaji máme tiež kožené tašky na notebooky, ktoré prídu vhod nielen ženám pohybujúcim sa v biznise, ale aj usilovným študentkám. Odporúčam značku Rovicky. Ponúka jednoduchý dizajn a tiež kvalitné prevedenie.
  • CESTOVNÉ KUFRE. Ako posledný Vám odporučím pozrieť sa na naše cestovné kufre, ktoré celkom určite nájdu uplatnenie. Predávame kufre značky Solier, jedná sa o kvalitné produkty za rozumnú cenu. Cenovo najvýhodnejší je kúpiť celú sadu. Celá ponuka je tu, osobne odporúčam sériu STL1316 alebo STL1311. 
Hore
Ďalšie produkty
126 položiek celkom