Čierna sada škrupinových kufrov FALCON
Kód: WIG-304-4 KPL BLACKPrinášame trendy
z celého sveta
Zľavový kupón 12 €
za fotorecenziu
Doprava zadarmo
nad 100 €
Poradíme
s výberom
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- sada kufrov štyroch veľkostí
- odolný materiál voči oderu a poveternostným podmienkam
- 4 ložiskové kolieska otočné o 360 stupňov
- šifrovaný zámok
- dvojúrovňová teleskopická rukoväť
- vnútorné upínacie popruhy na zabezpečenie obsahu
- rozmery sú uvedené vrátane doplnkov prečnievajúcich telo kufra
- Rozmery: 75,5x50x30 cm / 65,5x44x26 cm / 55,5x38x22 cm / 50,5x33,5x20 cm
- Kapacity: 97 l, 63 l, 38 l, 28 l
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sady cestovných kufrovSada kufrov |
|---|---|
| EAN: | 5906501817619 |
| Dostupnosť: | Doručenie 3-5 dní |
| Hmotnosť L: | 4,2 kg |
| Hmotnosť M: | 3,3 kg |
| Hmotnosť S: | 2,5 kg |
| Hmotnosť XS: | 2,3 kg |
| ID: | 304, Luggage 4 sets (L,M,S,XS) Wings, Black |
| Kapacita L: | 97 l |
| Kapacita M: | 63 l |
| Kapacita S: | 38 l |
| Kapacita XS: | 28 l |
| Materiál: | Abs |
| Odtiene farieb: | Čierna |
| Príležitosť: | Každý deň |
| Rozmery L: | 75,5x48x29-34 cm |
| Rozmery M: | 65,5x43x27-32 cm |
| Rozmery S: | 55,5x35x22 cm |
| Rozmery XS: | 50,5x33,5x20 cm |
| Sezóna: | Jar, Leto, Jeseň, Zima |
| Zloženie: | Abs |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
