O nás

 

Londýn. Módna metropola, ktorá je domovom najslávnejších svetových návrhárov.

 

Londýn. Nekonečné nákupné ulice, vyhlásené butiky.  Sídlo mnohých módnych značiek.

   London Fashion Week Festival.

 

Londýn. Nový Paríž.  Nájdete tu ikonické módne kúsky, od punku, pokrokového minimalizmu až po haute couture.

 

Ľudia z najrôznejších kútov sveta lietajú práve do Londýna, aby sa tu inšpirovali a vybavili si šatníky tými najnovšími módnymi trendmi.

London Club tieto trendy sleduje a prináša ich k vám. Za skvelé ceny a s pohodlným výberom z domova.

London Club nosí trendy. VY nosíte trendy.

 

V roku 2011 vycestoval jeden zo zakladateľov London Clubu do Londýna a bol fascinovaný outfitmi, ktoré videl v uliciach, v baroch, v obchodoch, školách či športoviskách a rozhodol sa prinášať tieto ojedinelé trendy i zákazníkom do Čiech.

A tak z koníčka vznikla v roku 2012 spoločnosť London Club s.r.o. Počiatočnou víziou bolo prinášať zákazníkom z Česka najmä londýnsku módu, avšak s postupným rastom spoločnosti sa ponuka rozšírila aj o ďalšie svetové značky.

V roku 2015 sme začali pôsobiť na Slovensku a so zvyšujúcim sa dopytom sme v roku 2017 založili veľkoobchod s módou.

 

V súčasnej dobe London Club ponúka unikátnu koncentráciu značiek a náš zákazník si môže vyberať z viac ako 15 tisíc kúskov oblečenia, pričom nový tovar pridávame každý deň.

Hľadáte eleganciu ako na Regent Street alebo kúsky zo srdca nákupov Oxford Street? Alebo vás láka trhová atmosféra Covent Garden? Inšpirujte sa a nakupujte u nás!

 

Prinášame kúsky, ktoré sú práve teraz IN. Sledujeme pre vás posledné trendy v londýnskych uliciach a prinášame ich k vám. Ponúkame režim Ready to Wear.

Móda nás baví, sme módni nadšenci, ladíme pre vás outfity, kombinujeme a hráme sa, ako hovorí Stefano Gabbana: „Móda je ako hra, nové pravidlá s novou sezónou."

 

 "Mám rada svoje peniaze tam, kde na ne vidím: ako mi visia v skrini." Carrie Bradshaw