Fotorecenzie

London Club nosia trendy, vy nosíte trendy.

Inšpirujte ostatných a získajte kupón na ďalší nákup. ❣️ #londonclubsk #nositrendy

Za zaslanie fotky outfitu zakúpeného na London Clubu získate zľavový kupón až 12 € na ďalší nákup. ❣️

Ako postupovať:

  1. Odfoťte sa v trendy outfite z London Clubu.
  2. Zdieľajte váš outfit verejne na sociálnych sieťach v príspevku (Facebook alebo Instagram), označte London Club (pomocou @londonclubsk) a získate zľavový kupón na 8 €.
  3. Na e-mail marketing@londonclub.cz pošlite fotku vášho outfitu s názvom zakúpeného tovaru a krátku recenziu a získate ďalšie 4 €, čiže zľavový kupón bude v celkovej hodnote 12 €.


* Zaslaním fotky na náš e-mail alebo označením fotky @londonclubsk súhlasíte so zverejnením fotografie na našom webe a sociálnych sieťach. Vyhradzujeme si právo niektoré fotografie nezverejniť. Nárok na kupón vzniká zverejnením fotografie.

 

TIPY

Odfoťte sa v záhrade, doma, na ulici alebo v parku.

Keď niekoho poprosíte, aby Vám s fotkou pomohol, výsledok bude prirodzenejší.

Inšpirujte svojim outfitom, ukážte, s čím ste ho skombinovali.

 

Dalšie informácie: 

Prijímame iba fotografie, kde je zakúpený produkt oblečený na celé postave. Taktiež prosíme, aby boli fotografie fotené na výšku.

Vyhradzujeme si právo zhodnotiť, či fotorecenzia spĺňa všetky požiadavky na získanie zľavového kupónu.

Zľavové kupóny zasielame na e-mail hned po tom, ako recenziu zverejníme pri zakúpenom produkte, prípadne uvidíme označenie na sociálnych sieťach. (Označujte @londonclubsk priamo na fotografiu, nech môžeme označenie jednoducho dohľadať. Ak nás označíte iba do textu, môžeme označenie prehliadnuť.)