Čierne dámske penové šľapky Crocsy EVA
Kód: ES-3303-19 ES-3303-21 Zvoľte variantPrinášame trendy
z celého sveta
Zľavový kupón 12 €
za fotorecenziu
Doprava zadarmo
nad 100 €
Poradíme
s výberom
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pripravte sa na letnú sezónu s najmódnejšími papučami všetkých čias. Eva materiál, z ktorého boli vyrobené, zaručuje neuveriteľnú kvalitu! Iste sa ukážu počas horúcich letných dní. Vďaka posuvnému pásiku ich môžete premeniť na tvarované sandále! Koks sú k dispozícii v niekoľkých módnych farbách. Už nečakajte a kúpte si za skvelú cenu! Pri výbere veľkosti použite graf veľkosti.
| Veľkosť | Dĺžka stielky |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske šľapky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Délka zboží v centimetrech: | 28 |
| Dostupnosť: | Doručenie 3-5 dní |
| Hmotnosť: | 0.35 kg kg |
| ID: | 3303 |
| Kategorie: | Ženy |
| Materiál: | Eva gumový materiál |
| Odtiene farieb: | Čierna |
| Platforma / podešev: | 2,5 cm |
| Príležitosť: | Každý deň |
| Rozsah výšky podpatku: | 0 - 3 cm |
| Sezóna: | Jar, Leto, Jeseň, Zima |
| Stélka: | Materiál EVA |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 21 |
| Vnější materiál: | Materiál EVA |
| Výška podpatku: | 0 - 3 cm |
| Výška zboží v centimetrech: | 10 |
| Zloženie: | Eva gumový materiál |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
