Vínová sada škrupinových kufrov FALCON
Kód: WIG-304-4 KPL BURGUNDYPrinášame trendy
z celého sveta
Zľavový kupón 12 €
za fotorecenziu
Doprava zadarmo
nad 100 €
Poradíme
s výberom
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- sada štyroch kufrov v rôznych veľkostiach
- majú odolný a praktický materiál
- 4 ložiskové kolieska otočné o 360 stupňov
- šifrovaný zámok
- dvojúrovňová teleskopická rukoväť
- vnútorné popruhy na zabezpečenie obsahu
- rozmery sú uvedené vrátane častí prečnievajúcich telo kufra
- Materiál: ABS (Akrylonitril, Butadien, Styrén)
- Rozmery (od najväčšieho): v elký - 75,5 x 50 x 30 cm, s triednou - 65,5 x 44 x 26 cm, príručná - 55,5 x 38 x 22 cm, malý - 50,5 x 33 x 20 cm
Falcon je luxusná kolekcia kufrov značky Wings, vyrobená z mimoriadne pevného ABS plastu odolného proti poškriabaniu. D uralový rám je zabudovaný vo vnútri kufra s dvojúrovňovým teleskopickým madlom a bočným madlom na uľahčenie prenosu napríklad na letisku. Kufre sú vybavené štyrmi gumovými kolieskami otočnými o 360 ° pre stabilitu a jednoduchú manipuláciu v akomkoľvek smere. Charakteristická podšívka na zips sa delí na dve funkčné priehradky. Kufre sú báječnou voľbou pre každého cestovateľa!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sady cestovných kufrovSada kufrov |
|---|---|
| EAN: | 5903031217292 |
| Dostupnosť: | Doručenie 3-5 dní |
| Hmotnosť L: | 4,2 kg |
| Hmotnosť M: | 3,3 kg |
| Hmotnosť S: | 2,5 kg |
| Hmotnosť XS: | 2,3 kg |
| ID: | 304, Luggage 4 sets (L,M,S,XS) Wings, Burgundy |
| Kapacita L: | 97 l |
| Kapacita M: | 63 l |
| Kapacita S: | 38 l |
| Kapacita XS: | 28 l |
| Materiál: | Abs |
| Odtiene farieb: | Vínová |
| Príležitosť: | Každý deň |
| Rozmery L: | 75,5x48x29-34 cm |
| Rozmery M: | 65,5x43x27-32 cm |
| Rozmery S: | 55,5x35x22 cm |
| Rozmery XS: | 50,5x33,5x20 cm |
| Sezóna: | Jar, Leto, Jeseň, Zima |
| Zloženie: | Abs |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
