Šaty, okuliare a úsmev. Prinášame letné must haves

_uvodni fotka - letni must haves

 

Prázdniny sú v plnom prúde a všetci sa tešíme zo zaslúženého voľna, ktoré konečne môžeme tráviť v o niečo voľnejšom svete. To, že sa náš život netočí len okolo cesty do chladničky a späť, znamená taktiež oveľa viac príležitostí. A každá z nich si žiada svoj outfit. Čo by vo vyletnenému šatníku rozhodne nemalo chýbať? Prinášame vám tipy na letné kúsky, ktoré rozhodne budete potrebovať.


Nielen že sa uvoľnili niektoré covidové opatrenia, Aj my sa s teplejším počasím ,, uvoľňujeme". Zvlášť v meste, kde vám často nepomôže ani príručnú vetráčik, chceme hlavne niečo vzdušné a pohodlné. Prvým letným jasným kúskom sú šaty. A najlepšie také, ktoré sú z príjemného a kvalitného materiálu. A keďže v jednoduchosti je krása, myslím, že horúce dni najlepšie prečkáme v rovno strihaných šatôčkach na ramienka. Ak by ste si pripadala mdlo, oblečte svoje telo do šperkov, taká retiazka alebo veľké náušnice môžu váš jednoduchý outfit decentne ozvláštniť.
Zlatým grálom je aj doplnok menom slnečné okuliare.
K šatám si potom obujte pohodlné papuče, cez rameno prehoďte crossbody kabelku, do ktorej sa vám vojde fľašu s vodou a slnečné okuliare. Horúčava by tak mohla byť o niečo znesiteľnejšia. A práve slnečné okuliare sú ďalším kúskom, ktorý by ste vo svojej letnej výbave rozhodne nemali ignorovať. Vlastne by som povedala, že slnečné okuliare sú zlatý grál. Jednak chránia oči pred slnkom, potom sa taktiež vďaka nim nemusíte líčiť, no a tiež si povedzme na rovinu, že v slnečných okuliaroch si v uliciach pripadáme ako divy. A v neposlednom rade ich často využijeme pre to, aby sme si toho chlapca s pekným úsmevom prezreli ešte raz.
Akonáhle sa bude blížiť letná vlažnejšia noc, strih šiat môžeme samozrejme meniť podľa príležitosti. Za žiadnych okolnosti rozhodne nešliapnete vedľa s košeľovými šatami, ktoré môžete hrdo vniesť do reštaurácie či do baru. Čas leta je vhodný aj pre nosenie šiat, ktorým jednoducho hovoríme,, malé čierne. "
Ak nie ste úplne milovníčka šiat, máme tu zázrak v podobe dámskych tuník. V podstate ich stačí prehodiť len cez plavky a môžete smelo vyraziť do ulíc. Dámske letné tuniky navyše uľahčujú rozhodovanie - ako sa obliecť na plaváreň, keď potom chcem ešte vyraziť na pohárik. Dlhú tuniku skombinujte so šortkami a sandálkami a máte hneď vcelku slušný outfit na behačky po meste, Aj napriek faktu, že ste celý deň trávila na kúpalisku. Pokiaľ chcete svoje oblečenie ladiť skôr do športového štýlu. Vymeňte sandálky za žabky.
Veľkou témou je aj vhodný účes pre tropické dni. Dámy s dlhými vlasmi neraz viac cítia ich ťažobu, ale obyčajný drdol môže byť už trochu nuda. Ozvláštnite ho tak výraznou gumičkou, alebo si do vlasov zapleťte šatku.
Hoci sa leto môže zdať ako módne najnudnejšie obdobie, môžeme si aspoň na chvíľu oddýchnuť od zložitého premýšľania nad vrstvením a zložitým kombinovaním. Na záver by som tak povedala, že letnou nevyhnutnosťou je okrem slnečných okuliarov a vzdušných šiat predovšetkým úsmev a sebavedomie. Potom je totiž úplne jedno, čo máme na sebe.