Vrhnite sa na cvičenie v tom správnom oblečení

Kopie návrhu Kopie návrhu Návrh bez názvu

 

S blížiacim sa letom sa veľa ľudí uchyľuje k premene svojho tela. Nižšej hodnote na váhe však často predchádza pot, krv a slzy. Najdôležitejšie je však začať a práve prehováranie sa k aktivite môže byť to najzložitejšie. Spríjemnite si tak cestu za krajším telom tým, že si zaobstaráte funkčné a krásne oblečenie.


Najdôležitejší je samozrejme pohyb, a je jedno, či na sebe máte vyťahané tričko alebo tepláky. S tým som ale značne v rozpore, ako notorický jednorazový cvičiaci tvor som si v škaredom oblečení pripadala ešte žalostnejšie. Dokonca som sa niekoľkokrát rozhodovala, že si skúsim aj zabehať. Viac než to, ako veľmi sa zadýcham ma skôr zaujímalo, že nemám čo na seba. Preto rozhodne nie je jedno, čo si na seba pred zušľachťovaním svojho tela oblečiete.


Samozrejme, najjednoduchšia voľba je dobre padnúca tepláková súprava. Tú si môžeme obliecť aj na splnenie limitu desiatich tisícov krokov denne, ktoré by sme mali absolvovať, aby sme boli nielen štíhlejšie, ale predovšetkým vitálnejšie. Ak sa chystáme svoje krásne krivky viac rozhýbať, siahame naopak po legínach - aj cez to, že z nich mnoho žien má strach. Práve v tesných legínach si mnohokrát pripadáme ešte horšie ako bez nich, nie vždy sú ale staré tepláky pre existenciu to najlepšie. Lenže perfektné a elastické legíny s vyšším pásom môžu zapríčiniť to, že sa na svoje telo budeme prezerať nielen po cvičení, ale aj pred ním. Zladiť k nim môžeme funkčné športové tričko či mikinu s kapucňou alebo bez, aby ste tak zvolili kompromis k upnutým športovým legínam.


Akonáhle na sebe uvidíte progres a poviete si, že tieto stehná by ste mali ukázať svetu, neváhajte ani s výberom športových šortiek. Či už sa jedná napríklad o tie voľnejšie, nemusíte sa báť, že by vám niekde niečo vykuklo. Mnoho variantov sa v dnešnej dobe vyrába s upnutými nohavičkami pod látkou, aby práve nedošlo k nechcenému odhaleniu vášho pozadia, ak by ste sa nechcela pochváliť aj s ním. 


Základom je samozrejme aj športová obuv. Pokiaľ máte farebne neutrálny outfit, môžete ho ozdobiť výraznými dámskymi teniskami, ktoré zároveň ale budú vhodné pre zvolenú aktivitu. Ak sa chystáte na nejakú menej akčnejšiu aktivitu, čo tak napríklad skúsiť legíny na jogu? S tými správnymi vám totiž vítanie slnka alebo pozícia s názvom strecha pôjde o dosť lepšie. Ak sa správne oblečiete, verím, že vám cvičenie pôjde o niečo ľahšie. Ak sa totiž budete cítiť sebavedome a spokojne, tak ide každá aktivita oveľa lepšie. Všetky z nás totiž chceme, aby nám to pristalo. A to aj vtedy, keď sme spotené a pri tretej sérii sedu ľahov sa zrovna netvárime ako na červenom koberci.