Ako nosiť jedny šaty na viacero spôsobov?

uvodni fotka - saty

 

Takmer každá žena sa niekedy stretne s tým, že stojí pred skriňou, ktorú má plnú oblečenia, ale aj napriek tomu nemá čo na seba. V tú chvíľu prepadá panike, skúša si už niekoľké šaty a zisťuje, že aj keď by sa jej tie jej obľúbené červené šaty páčili, k udalosti, na ktorú ide, sa nehodia. Vďaka nášmu článku už tento problém mať nebudete. Prinášame vám niekoľko tipov na to, ako nosiť a kombinovať dámske šaty s ďalším oblečením, a taktiež ako doladiť svoj outfit peknými topánkami a doplnkami.

Hoci sa šaty môžu niektorým ženám zdať ako prebytočný kúsok v ich šatníku, opak je pravdou. Najväčším benefitom tohto módneho kúsku je jeho variabilita. Jednoduché šaty môžete nakombinovať do viacerých štýlov. Chystáte sa na večeru so svojím drahým? ,, Malé čierne, "ktoré by rozhodne nemali chýbať v žiadnom šatníku, sú ideálna voľba. A ak po večeri zamierite na divokú party, stačí cez ramená prehodiť sačko alebo džínsovú bundu a budete stále vyzerať sexy. Idete na prechádzku s kamarátkou? V košeľových šatách s puncom ležérnosti a štýlu určite zažiarite.

Začnime práve pri nich. Ideálne v bielej, čiernej alebo inej neutrálnej farbe. Ak si vyberiete hlavý kúsok z týchto odtieňov, budete sa potom môcť vyblázniť pri doplnkoch a stále budete vyzerať vkusne. Vedľa nešliapnete ale ani s výraznejším vzorom, v tomto prípade stačí outfit doplniť jednoduchou crossbody kabelkou a môžete smelo vyraziť do ulíc.

Ďalším variantom, ako nosiť košeľové šaty je variant elegantný. Stačí si vziať lodičky či baleríny a doplniť šaty opaskom. Na vrch nahodiť nadčasové skrátené sako a je to vybavené. Ak ste ale po celom dni v lodičkách unavené, vymeňte vysoké podpätky za členkové topánky a z kráčajúcej elegancie sa stane žeravá rockerka. A že sa šaty hodia len na leto? Opak je pravdou. Voľbou môže byť tiež prehodenie si cez košeľové šaty pekný kardigan. Ten jednak zahreje a jednak je to absolútne multifunkčný kúsok, ktorý by nemal chýbať v žiadnom dámskom šatníku.

Buďte šik na cestách v overale ale aj v mikinových šatách


Ak ste šatám neprišla na chuť, netreba zúfať. Do outletov a na stránky mnohých e-shopov dorazil zázrak menom overal. Módny kúsok, ktorý možno obliecť na ples, aj do mesta. Overal je vhodným výberom aj pri cestovaní, kedy väčšina z nás má iné starosti, ako riešiť čo na seba. Pri tejto príležitosti si oblečte napríklad aj mikinové šaty, v ktorých vám bude pohodlne a zároveň budete vyzerať šmrncovne. A to aj za predpokladu, že za sebou ťaháte kufor, ktorý sotva unesiete.